UPlikace je oficiální mobilní aplikace pro studenty a vyučující Univerzity Palackého v Olomouci. V aplikaci naleznete detailní přehled o studiu včetně přehledného rozvrhu, harmonogramu zkouškových termínů nebo interaktivní mapy kampusu. Můžete si zapisovat či odepisovat zkouškové termíny a mít tak plnou kontrolu nad studiem na dosah ruky. A co víc, jste ihned upozorněni na zadanou známku v IS/STAG nebo na uvolnění zaplněného zkouškového termínu.

Funkce pro studující

• přehledová obrazovka s probíhajícími a následujícími akcemi
  • přehledný rozvrh s předměty a zkouškovými termíny včetně zobrazení aktuálního okamžiku
  • zobrazení všech zapsaných předmětů a informace o nich (sylaby, anotace, vyučující)
  • průběh studia se souhrnem udělených zápočtů a známek
  • přehledný seznam všech zkouškových termínů pro plánování zkouškového období
  • možnost zapsání a odepsání zkouškového termínu
  • okamžitá informace o na zadání nové známky vyučujícím na IS/STAG
  • upozornění na nový zkouškový termín a uvolnění zkouškového termínu
  • upozornění na začátek přihlašování zkouškových termínů a blížící se konec přihlašování/odhlašování
  • widgety na domovskou obrazovku: widget s následující akcí a widget s přehledem dnešního rozvrhu
  • zobrazení kvalifikačních prací a upozornění na posudky
  • nápověda, jakým titulem oslovovat vyučující
  • možnost anonymní evaluace předmětů
  • integrace čtenářského konta univerzitní knihovny: zobrazení seznamu výpůjček, rezervací se stavem a informací o publikaci vč. termínů pro vrácení či vyzvednutí bez nutnosti přihlášení, notifikace před termínem vrácení
  • zobrazení profilu s informacemi o studentské identitě

Funkce pro vyučující

• přehledová obrazovka s probíhajícími a následujícími akcemi
  • zobrazení všech vyučovaných předmětů a informace o nich
  • seznam zapsaných studentů a možnost zápisu výsledků zkoušek

Funkce pro zájemce o studium

• průvodce s přehledem o univerzitě, důležité odkazy nebo termíny akcí, na kterých se lze dozvědět více o studiu

Informační a zábavní funkce

• interaktivní mapa kampusu s vyznačením univerzitních budov
  • odkazy na aplikaci menzy, univerzitní e-mail a další
  • informační dlaždice s aktuálním sdělením z univerzity
  • KudyKam – průvodce studenta na Univerzitě Palackého
  • aktuality z univerzity
  • interaktivní hra HolUP pro všechny

Ohodnoťte aplikaci

Pokud se vám aplikace líbí, budeme rádi za 5* hodnocení. Pokud s něčím nejste spokojeni, zašlete nám na e-mail podpora@uplikace.cz nebo prostřednictvím UPlikace zpětnou vazbu. Děkujeme :)

Pro více informací o aplikaci sledujte @uplikace na Instagramu nebo se staňte fanoušky na Facebooku

Chcete diskutovat o nových funkcích a mít k dispozici neveřejné verze UPlikace? Pak se staňte betatesterem!